Gabinety Mountain Med

Zapraszamy do skorzystania 
z oferty zabiegowej gabinetu

Mountain Med
w Domu Wypoczynkowym "Nauczyciel"

Jakub Kornecki tel. 535 - 387 – 898 Ludmiła Kornecka tel. 535 - 583 – 525 
 

Masaże 

Czas trwania 

Cena 

Leczniczy częściowy 

30 min 

70,00 zł 

Leczniczy całościowy 

60 min 

120,00 zł 

Relaksacyjny całego ciała 

60 min 

120,00 zł 

Odchudzający antycellulitowy wybranych partia 

30 min 

80,00 zł 

Relaksacyjny całego ciała + masaż twarzy 

60 min 

130,00 zł 

Masaz twarzy 

20 min 

60,00 zł 

Drenaz limfatyczny 

30/60 min 

80 zł/140zł 

Masaż sportowy 

30/60 min 

80 zł/130zł 

Relaksacyjny masaż stóp / dłoni 

25min 

70,00 zł 

Masaż gorącą świecą całościowy 

60 min 

150,00 zł 

Masaż gorącymi kamieniami 

60 min 

200,00 zł 

Masaż relaksacyjny masłem Shea 

60 min 

130,00 zł 

Masaż hawajski Lomi Lomi 

60 min 

160,00 zł 

Masaz dla dzieci – Owocowy relaks dla malucha 

20 min 

60,00 zł 

Taping – plastrowanie w urazach i rehabilitacji 50zł 

 

Czekoladowa fantazja 

(czekoladowy piling, masaż ciepłą czekoladą) 

90min 

250,00 zł 

Harmonia z przyrodą 

(piling z olejliem eterycznym, masaż z olejkiem) 

90min 

230,00 zł 

 

Jakub Kornecki tel. 535 - 387 – 898

Ludmiła Kornecka tel. 535 - 583 – 525 

 

Opis masaży:

 

Masaż leczniczy to skonstruowany pod kątem indywidualnych potrzeb gościa specjalistyczny masaż który ma na celu poprawę jego stanu zdrowia. Masażysta koncentruje się na działaniach skutkujących zniesieniem bólu, ograniczeniem stanu zapalnego, poprawą ruchomości, poprawą funkcji narządowych oraz nad usprawnieniem działania organizmu jako całości.

 

Drenaż limfatyczny jest masażem stosowanym w przypadku występowania u pacjęta obrzęków różnego pochodzenia i ma na celu usprawnienie odsączania limfatycznego czyli odpompowania chłonki z przestrzeni międzynarządowej. Jest on również z powodzeniem stosowany u sportowców (np. narciarzy) jako metoda odkwaszania mięśni po dużym wysiłku fizycznym.

 

Masaż relaksacyjny to ukojenie dla ciała i duszy, głównym celem tej formy masażu jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia.

 

Masaż odchudzający antycellulitowy to intensywny, wyszczuplający masaż przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Masaż ten jest skuteczną metodą likwidowania tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawienia sylwietki.

 

Masaz sportowy jest jednym z elementów szeroko rozumianej odnowy biologicznej i ma na celu zapobieganie objawom patologicznym, które moga powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących podczas uprawiania sportu lub intensywnego treningu.

 

Masaż hawajski Lomi Lomi to relaksacyjny, głęboki masaż, który niesie ze sobą moc walorów witalnych i pielęgnacyjnych a nade wszystko relaks i wyciszenie. Masaż ten wykonywany głównie za pomocą przedramion masażysty posiada w sobie pierwiastek energetyczny a nawet nieco mistyczny.

 

Czekoladowa fantazja to zabieg relaksacyjno-odżywiający. Polączenie kakaowo-cukrowego pilingu i masażu cieplą czekoladą zapewnia naszemu ciału eksplozję doznań zmysłowych, ale to nie wszystko. Ziarna kakaowe zawierają żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę, które pobudzają ukrwienie skóry, zmniejszają obrzęki i przyspieszają spalanie tluszczu, pobudzając produkcję endorfin, dzięki czemu czekoladowy masaż działa antydepresynie.

 

Harmonia z przyrodą to zabieg relaksacyjno- rewitalizacyjny, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na strefę duchową człowieka. Piling z olejkiem eterycznym oraz masaż pomagają usunąć toksyny, uśmierzyć napięcie mięśni, pobudzić organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej dzięki czemu skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka i odżywiona; z kolei aromaterapia wycisza nas i uspakaja prowadząc do pełnej harmonii.

 

Masaż świecą to masaż relaksacyjno-leczniczy, wykonany z użyciem ciepłego masła Shea ze świecy. Masło Shea obfituje w nasycone oraz wielo-nienasycone kwasy tłuszczowe a także w witaminy A i E dzięki czemu wyjątkowo dobrze nawilża, odżywia i regeneruje skórę, docierając do jej najgłębszych warstw. Dodatkowym walorem zabiegu świecą jest cudowny zapach zapewniający zmysłom ukojenie.

 

Jakub Kornecki tel. 535 - 387 – 898

Ludmiła Kornecka tel. 535 - 583 – 525 

Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?